BNP Paribas Bank Polska
Kraków Bankowość
BNP Paribas Bank Polska Kraków
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata, liderem zrównoważonego rozwoju.

Bankiem otwartym na każdego, wspierającym potrzeby różnych grup, w tym osób z niepełnosprawnościami.

Cenimy różnorodność, bo wierzymy, że w niej jest siła.

Stawiamy na wzajemny szacunek i zrozumienie.

Jeśli myślisz o pracy w stabilnej organizacji, oferującej innowacyjne produkty finansowe i chcesz rozwijać swoje kompetencje w przyjaznym środowisku, aplikuj do nas!

Oprócz wyzwań zawodowych, możesz liczyć na pakiet benefitów i wsparcie w bieżącej pracy. Jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, to postaramy się dla Ciebie o dodatkowe udogodnienia.

Zakres obowiązków:

  • Udział w projekcie rozwoju aplikacji GOonline – bankowość internetowa dla klienta indywidualnego;
  • Przygotowywanie i realizacja scenariuszy testowych na podstawie historyjek;
  • Tworzenie dokumentacji testowej (Jira, Confluence).

Wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie w automatycznym i manualnym testowaniu aplikacji;
  • zdolność analitycznego myślenia, dokładność oraz sumienność;
  • otwartość na nowe technologie;
  • doświadczenie w pracy w metodologii SCRUM;
  • znajomość poniższych: technologii/narzędzi:
  • - Selenium,
  • - Maven,
  • - TestNG, JUnit
  • - Java
  • - GIT,
  • - SQL;
  • - formatów wymiany danych (JSON, XML);
  • - dowolnego narzędzia do testów API (np. JMeter, Postman, SoapUI).

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • elastyczne godziny pracy;
  • praca w zespole entuzjastów nowych technologii open source;
  • możliwość rozwoju kariery na ścieżce eksperckiej lub menedżerskiej w różnych obszarach Banku;
  • samodzielne stanowisko pracy pełne wyzwań i ciekawych projektów;
  • praca w zespołach SCRUM w metodyce AGILE;
  • realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów.