Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 lutego 2021. Zobacz aktualne

Terenowy Ankieter Fotowoltaiki

FG Energy Kielce
3000 - 6000zł
Praca
Umowa zlecenie

FG Energy jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, dysponującym wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania, organizacji i realizacji projektów na całym świecie. Naszą firmę tworzy zespół wybitnych specjalistów o ponadprzeciętnym potencjale i pasji do podejmowania nowych wyzwań. Praca u nas to uczestnictwo w unikalnych projektach i możliwość sprawdzenia się w zespołach międzynarodowych. To szansa na ciągłe zdobywanie nowych doświadczeń i dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i technologii. Swoim pracownikom oferuje ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowocześnie zarządzanej firmie.

Wejdź na naszą www i sprawdź z kim współpracujemy ! www.fgenergy.pl

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • aktywne odwiedzanie potencjalnych klientów w terenie ( osiedla domków jednorodzinnych i wielorodzinnych )
  • przeprowadzanie wywiadów i ankiet zgodnie ze standardami firmy
  • uporządkowany i sprawny obieg ankiet do działu Handlowego

Nasze wymagania:

  • zapał do pracy i nastawienie na sukces
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • mile widziane doświadczenie w pracy ankietera

To oferujemy:

  • szkolenie wprowadzające do zawodu
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pracę w najbardziej rozwojowej branży w Polsce