CCIG Group Sp. z o.o.
Gdynia Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 stycznia 2022. Zobacz aktualne

Telefoniczny Doradca Klienta - praca biurowa w centrum Gdyni

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Gdynia
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Poszukujemy Studentów i Uczniów na stanowisko Telefonicznych Doradców Klienta. Jeśli chcesz sobie dorobić lub szukasz stałego zatrudnienia - ta oferta powinna sprostać Twoim oczekiwaniom :)

Zadania:

  • odbieranie połączeń przychodzących
  • proponowanie nowych, korzystnych rozwiązań
  • kompleksowa obsługa

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność na poziomie 25 godzin w tygodniu
  • chęć do rozwoju
  • zaangażowanie do powierzonych zadań
  • oraz pozytywne nastawienie :)

Oferujemy:

  • profesjonalny pakiet wdrożeniowy zakończony certyfikatem
  • wypłatę DWA RAZY W MIESIĄCU i zawsze w terminie
  • szansę na rozwój zawodowy, awans i zdobywanie nowych doświadczeń
  • współpracę w młodym, uśmiechniętym zespole
  • opiekę ze strony profesjonalnych szkoleniowców oraz managerów
  • świeże owoce dwa razy w tygodniu
  • kartę rabatową