CCIG Group Sp. z o.o.
Tarnów Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 października 2022. Zobacz aktualne

Telefoniczny Doradca Klienta Infolinii Obsługowej

CCIG Group Sp. z o.o. Tarnów
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Specjalizujemy się w profesjonalnej obsłudze klienta, a Tobie na początek oferujemy pracę na stanowisku:Telefonicznego Doradcy Klienta Infolinii Obsługowej.

MOŻLIWOŚĆ PRACY ZDALNEJ nawet po dwóch tygodniach wdrożenia!Udostępniamy cały potrzebny sprzęt.

Pakiet wdrożeniowy w dwóch lokalizacjach: Tarnów i Rzeszów - Ty wybierasz gdzie będzie Ci wygodniej ;)

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-20:00, dlatego pracę u nas z łatwością można łączyć z innymi zajęciami!

Twój zakres obowiązków:

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • udzielanie informacji w obszarze powierzonych kompetencji
  • rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez klientów
  • telefoniczna obsługa klienta w zakresie rozmów przychodzących
  • poznanie i obsługa wewnętrznych systemów

Nasze oczekiwania:

  • dobra dykcja
  • umiejętność pracy w zespole
  • min. 25 godzin dyspozycyjności w tygodniu
  • pozytywnego nastawienia i chęci do pracy

Oferujemy:

  • pracę zdalną- zaoszczędź na dojazdach pracując z własnego pokoju!
  • wynagrodzenie 2x w miesiącu, gwarantowaną podstawę 19,70 zł brutto oraz premie
  • umowa zlecenia
  • elastyczny grafik
  • możliwości rozwoju w strukturach firmy
  • owocowe wtorki i czwartki
  • karty rabatowe

Nie czekaj, aplikuj już dziś i zobacz jak to jest pracować z najlepszymi!