CCIG Group Sp. z o.o.
Katowice Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 lipca 2021. Zobacz aktualne

Telefoniczny Doradca Klienta - indywidualny grafik dopasowany do Twoich potrzeb!

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Katowice
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Łączy nas to co nas różni, dlatego nasz zespół tworzą osoby, które chcą i potrafią być sobą. To właśnie dzięki połączeniu wszystkich naszych odmienności tworzymy niepowtarzalny charakter CCIG group ! :)

Lubisz pracować w dobrej atmosferze i chcesz połączyć pracę ze studiami? Jesteś pozytywną osobą, która lubi nawiązywać nowe kontakty? Sprawdź naszą ofertę pracy! Poszukujemy Telefonicznych Doradców Klienta :)

Zadania:

- utrzymywanie dobrych relacji z naszymi Klientami
- udzielanie informacji
- kompleksowa obsługa
- proponowanie nowych, korzystnych rozwiązań

Wymagania:

- płynna znajomość języka polskiego
- dyspozycyjność na poziomie min. 25 godzin w tygodniu
- chęć do rozwoju
- zaangażowanie do powierzonych zadańoraz pozytywne nastawienie :)

Oferujemy:

- profesjonalne szkolenie wstępne, zakończone certyfikatem
- wypłatę DWA RAZY W MIESIĄCU i zawsze w terminie (podstawa + premia)
- szansę na rozwój zawodowy, awans i zdobywanie nowych doświadczeń
- współpracę w młodym, uśmiechniętym zespole
- opiekę ze strony profesjonalnych szkoleniowców oraz managerów