CCIG Group Sp. z o.o.
Wrocław Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 sierpnia 2022. Zobacz aktualne

Telefoniczny Doradca Klienta - elastyczny grafik, wysokie premie!

CCIG Group Sp. z o.o. Wrocław
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o nr. 27584, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje osób na stanowisko:

Telefonicznego doradcy klienta

CCIG Group to wyjątkowa organizacja w branży contact center, tworzona przez profesjonalistów wyspecjalizowanych w skutecznej wielokanałowej komunikacji biznesu. Stawiamy na elastyczne procesy, nowoczesne technologie i kreatywnych ludzi. Jesteśmy największą grupą call center w Polsce.

Jesteś osobą otwartą, lubisz kontakt z ludźmi a przy tym zarabiać pieniądze?

W takim razie czekamy właśnie na Ciebie!

Czas na wolne i czas na pracę - z nami możesz połączyć odpoczynek z aktywnością zawodową.Szukamy osób dla których rozwój to element życia, które poszukują wyzwań i poszerzają swoje horyzonty.

Stanowisko: Telefoniczny doradca klienta.

Twoje zadania:

  • kontaktowanie się z obecnymi oraz nowymi Klientami naszego Kontrahenta,
  • aktywna sprzedaż usług i produktów w tym doradzanie i odpowiadanie na pytania klientów,
  • raportowanie wyników swojej pracy,
  • dbanie o pozytywny wizerunek naszego Kontrahenta.

Nasze oczekiwania:

  • łatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacji, komunikatywność,
  • status osoby uczącej się,
  • dyspozycyjność do pracy min. 24 godziny w tygodniu oraz 2 soboty w miesiącu,
  • chęci do pracy i nauki!

Oferujemy:

  • wpłatę 2 razy w miesiącu (wynagrodzenie podstawowe + premia zależna od wyników Twojej pracy),
  • elastyczny grafik, układany z tygodnia na tydzień :)
  • pakiet wdrożeniowy, który przygotuje Cię odpowiednio do nowej roli,
  • pracę w biurze w centrum Wrocławia.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij nam swoją aplikację już dzisiaj!