CCIG Group Sp. z o.o.
Zielona Góra Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 października 2022. Zobacz aktualne

Telefoniczny Doradca Klienta

CCIG Group Sp. z o.o. Zielona Góra
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Unique People to Agencja Zatrudnienia o numerze 27584, która prowadzi kompleksowy proces rekrutacji dla Spółki CCDS.

Lubisz rozmawiać? Lubisz nawiązywać nowe relacje? Lubisz sprzedawać albo chcesz się nauczyć?

Jeśli odpowiedź brzmi 'TAK' to szukamy właśnie Ciebie!

Gwarantujemy, że z nami:

  • będziesz dobrze zarabiać - stawka podstawowa 19,70 zł brutto na godzinę + premia,
  • nauczysz się jak sprzedawać, jak negocjować, jak prowadzić profesjonalne rozmowy z Klientami,
  • zwiększysz swoją pewność siebie, komunikatywność i zdolności interpersonalne.

Twoje zadania:

  • prowadzenie profesjonalnych rozmów z Klientami w których dostosowujesz indywidualną ofertę do potrzeb Klienta - doradzasz, negocjujesz, sprzedajesz :)

Nasze oczekiwania:

  • łatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacji, komunikatywność,
  • dyspozycyjność do pracy min. 25 godzin w tygodniu (bez górnej granicy godzinowej),
  • mile widziany status osoby uczącej się,
  • chęć do pracy i nauki.

Oferujemy:

  • możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym w biurze,
  • profesjonalny pakiet wdrożeniowy, który przygotuje Cię odpowiednio do nowej roli,
  • bonus wdrożeniowy,
  • elastyczny grafik, układany z tygodnia na tydzień :)