CCIG Group Sp. z o.o.
Zielona Góra Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 sierpnia 2022. Zobacz aktualne

Telefoniczny Doradca Klienta

CCIG Group Sp. z o.o. Zielona Góra
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Unique People to Agencja Zatrudnienia o numerze 27584, która prowadzi kompleksowy proces rekrutacji dla Spółki CCDS.

Obecnie do naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowiskoTelefonicznego Doradcy Klienta. Z nami możesz połączyć odpoczynek z aktywnością zawodową.Szukamy osób, dla których rozwój to element życia, które poszukują wyzwań i stale poszerzającswoje horyzonty.

Jesteś osobą otwartą, lubisz kontakt z ludźmi a przy tym zarabiać pieniądze? W takim razie czekamy właśnie na Ciebie!

Gwarantujemy, że z nami:

  • nauczysz się jak sprzedawać, jak negocjować, jak prowadzić profesjonalne rozmowy z Klientami,
  • zwiększysz swoją pewność siebie, komunikatywność i zdolności interpersonalne.

Twoje zadania:

  • prowadzenie rozmów z obecnymi Klientami naszego kontrahenta,
  • sprzedaż produktów i akcesoriów,
  • utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami.

Nasze oczekiwania:

  • komunikatywność,
  • dyspozycyjność do pracy min. 25 godzin w tygodniu oraz 2 soboty w miesiącu,
  • mile widziany status osoby uczącej się,
  • chęci do pracy i nauki!

Oferujemy:

  • pakiet wdrożeniowy, który przygotuje Cię odpowiednio do nowej roli,
  • stałą stawkę podstawową 19,70 zł brutto/h oraz system premiowy,
  • bonus wdrożeniowy,
  • elastyczny grafik, układany z tygodnia na tydzień :)
  • możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym w biurze (ok 7 tygodni).

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij nam swoją aplikację już dzisiaj!