CCIG Group Sp. z o.o.
Zielona Góra Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 lutego 2022. Zobacz aktualne

Telefoniczny Doradca Klienta

CCIG Group Sp. z o.o. Zielona Góra
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Mamy najlepszą ofertę pracy dla studentów w mieście!

Dlaczego jesteśmy najlepsi?

  • Jesteśmy najwięksi w Polsce - kilkanaście oddziałów, prestiżowi Kontrahenci, ponad 16 lat doświadczenia
  • Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom - kandydaci na rekrutacji wybierając naszą firmę wskazują jako kluczowe możliwość elastycznego grafiku, wypłatę 2 razy w miesiącu oraz świetną atmosferę

Twoje zadania:

  • Dbanie o wysoką jakość rozmów
  • Sprzedaż dodatkowych pakietów, sprzętu związanego z telefonią komórkową

Wśród Kandydatów szukamy osób które:

  • Są bardzo komunikatywne, lubią kontakt z ludźmi
  • Chcą rozwijać się, brać udział w pakietach wdrożeniowych i warsztatach

Oferujemy Ci:

  • Atrakcyjny system premiowy
  • Wypłatę 2 razy w miesiącu
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Grafik pracy który uwzględnia tryb edukacji (jeśli jesteś studentem)

Dołącz do naszego Zespołu i przekonaj się, że można połączyć naukę, pracę, dobre wynagrodzenie i przyjazną atmosferę.