CCIG Group Sp. z o.o.
Zielona Góra Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 stycznia 2022. Zobacz aktualne

Telefoniczny Doradca Klienta

CCIG Group Sp. z o.o. Zielona Góra
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Czas na studia i czas na pracę - z nami możesz połączyć uczelnie z aktywnością zawodową. Szukamy osób dla których rozwój to element życia, które poszukują wyzwań i poszerzają swoje horyzonty.

Stanowisko: Telefoniczny doradca klienta.

Twoje zadania:

  • doradzanie, negocjowanie oraz pomoc w doborze odpowiedniej oferty dla Klienta,
  • raportowanie wyników swojej pracy,
  • dbanie o pozytywny wizerunek naszego Kontrahenta.

Nasze oczekiwania:

  • status osoby uczącej się,
  • zaangażowania, szybkości przyswajania wiedzy, chęci do pracy i zdobywania nowych doświadczeń,
  • dyspozycyjności na poziomie min. 100 godzin w miesiącu.

Oferta dla Ciebie:

  • wypłata dwa razy w miesiącu,
  • możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym,
  • rewelacyjny system premiowy i motywacyjny, które znacznie podniesie Twoje wynagrodzenie godzinowe,
  • elastyczny grafik,
  • profesjonalny pakiet wdrożeniowy zakończony Certyfikatem,
  • realne możliwości awansu i rozwoju w strukturach firmy,
  • pracę wśród młodego i energicznego zespołu, na pewno się w nim odnajdziesz.

Czekamy na Twoją aplikację! Chętnie odpowiem na Twoje pytania - Magdalena z działu HR :)