CCIG Group Sp. z o.o.
Wrocław Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 grudnia 2022. Zobacz aktualne

Telefoniczny Doradca Klienta

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Wrocław
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Lubisz rozmawiać? Lubisz pomagać? Chcesz się rozwijać w obsłudze klienta?

Szukamy osób, do pracy na infolinii obsługowej (rozmowy przychodzące/wychodzące, zgłoszenia mailowe oraz czat z klientem).

Twoje zadania na projekcie:

  • profesjonalna obsługa klienta zarówno w kontakcie telefonicznym, mailowym oraz na czacie,
  • pomoc klientom poprzez udzielanie odpowiedzi na ich pytania,
  • praca zgodna z przyjętymi na projekcie standardami obsługi.

Nasze oczekiwania:

  • status osoby uczącej się (mile widziany) - spokojnie połączysz pracę z nauką,
  • dyspozycyjność na wdrożenie (8 dnie),
  • empatia, pozytywne nastawienie, szybkość nauki, wysoka kultura osobista, rzetelność,
  • płynna znajomość języka polskiego, zarówno w mowie jak i piśmie,
  • możliwość rozpoczęcia współpracy od poniedziałku,
  • znajomość języka angielskiego na podstawowym poziomie, mile widziany poziom B2,
  • postawa prokliencka, umiejętność budowania relacji.

Nasza oferta dla Ciebie:

  • wypłata dwa razy w miesiącu (podstawa + premia zależna od wyników Twojej pracy),
  • profesjonalne przygotowanie do nowych zadań,
  • korzyści - rabaty do sklepów i na usługi, świeże owoce, konkursy, piłkarzyki, gry ps4,
  • możliwość pracy ze znajomymi - przyjdźcie do nas razem i polecajcie kolejne osoby!
  • pracę w centrum Wrocławia - wszystkim dojedziesz :)

To jak? Chcesz się z nami rozwinąć? Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta to chętnie Cię poznamy. Wyślij swoją aplikację już dziś!