CCIG Group Sp. z o.o.
Wrocław Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 lipca 2022. Zobacz aktualne

Telefoniczny Doradca Klienta

CCIG Group Sp. z o.o. Wrocław
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje! Chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie i rozpocząć karierę zawodową? Z Nami zdobędziesz umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów, co przyda Ci się nie tylko w sferze zawodowej, ale też prywatnej :)

Obowiązki:

  • Telefoniczne doradzanie i pomaganie Klientom,
  • Prezentowanie aktualnych ofert,
  • Udzielanie informacji o produktach z branży telekomunikacyjnej,
  • Realizacja zamówień z Klientami,
  • Czynny udział w szkoleniach :)

  • Masz ukończone 16 lat,
  • Jesteś młodą i energiczną osobą, chętną do rozwoju ,
  • Chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie w pracy,
  • Chcesz przełamać się w kontaktach z ludźmi,
  • Szukasz pracy na część/pełen etat,
  • Masz dobrą dykcję.

Gwarantujemy:

  • Stałą stawkę godzinową 19,70zł brutto/h,
  • Wysokie premie za Twoje zaangażowanie w pracy (nawet 1500zł! :),
  • Ścieżkę rozwoju w kierunku menedżerskim lub HR,
  • Pracę w biurze w centrum Wrocławia,
  • Przyjazną atmosferę w pracy wraz z miejscem na odpoczynek :),
  • Elastyczny czas pracy! Sam dostosowujesz grafik do własnych potrzeb,
  • Bogaty pakiet szkoleń, za który nic nie płacisz :)