CCIG Group Sp. z o.o.
Wrocław Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 lutego 2022. Zobacz aktualne

Telefoniczny Doradca Klienta

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Wrocław
Nie podano
Praca dodatkowa, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Lubisz rozmawiać? Lubisz nawiązywać nowe relacje? Lubisz sprzedawać albo chcesz się nauczyć?

Jeśli odpowiedź brzmi "TAK" to szukamy właśnie Ciebie!

Gwarantujemy, że z nami:

  • będziesz dobrze zarabiać - stawka podstawowa19,70 zł brutto na godzinę + atrakcyjny system motywacyjny,
  • nauczysz się jak sprzedawać, jak negocjować, jak prowadzić profesjonalne rozmowy z klientami,
  • zwiększysz swoją pewność siebie, komunikatywność i zdolności interpersonalne.

Twoje zadania:

  • prowadzenie profesjonalnych rozmów z klientami w których dostosowujesz indywidualną ofertę dla potrzeb klienta - doradzasz, negocjujesz, sprzedajesz :)

Nasze oczekiwania:

  • łatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacji, komunikatywność,
  • możliwość rozpoczęcia wdrożenia w styczniu,
  • dyspozycyjność do pracy min. 24 godziny w tygodniu oraz 2 soboty w miesiącu,
  • mile widziany status osoby uczącej się,
  • chęci do pracy i nauki!

Oferujemy:

  • stałą stawkę wynagrodzenia podstawowego 19,70 zł brutto za każdą godzinę + system motywacyjny,
  • pakiet wdrożeniowy, który przygotuje Cię odpowiednio do nowej roli,
  • bonus wdrożeniowy,
  • elastyczny grafik, układany z tygodnia na tydzień :)
  • pracę w centrum Wrocławia.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij nam swoją aplikację już dzisiaj!