CCIG Group Sp. z o.o.
Wrocław Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 stycznia 2022. Zobacz aktualne

Telefoniczny Doradca Klienta

CCIG Group Sp. z o.o. Wrocław
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Poszukujesz ciekawej pracy, ale cenisz sobie przy tym elastyczność i wygodę?

Masz inne zajęcia, ale jednocześnie Twój plan pozwala Ci na podjęcie dodatkowej pracy?

Nie masz doświadczenia w sprzedaży? Nic nie szkodzi wszystkiego Cie nauczymy! :)

Dobrze trafiłeś/aś!

Zadania:

  • obsługa Klienta flagowej sieci komórkowej (przedłużanie umów, dosprzedaż oraz rabatowanie nowych usług)

Oczekujemy:

  • chęci nauki i rozwoju oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • pozytywnego podejścia do realizacji zadań
  • motywacji do realizacji celów

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • wypłatę dwa razy w miesiącu (19,70zł/h + premie uzależnione od wyników)
  • mocno elastyczny grafik, który można dopasować do swoich zajęć (szkoła, hobby, uczelnia)
  • konkursy z nagrodami (nagrody rzeczowe i finansowe)