CCIG Group Sp. z o.o.
Wrocław Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 sierpnia 2021. Zobacz aktualne

Telefoniczny Doradca Klienta

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Wrocław
Nie podano
Praca, Praca dodatkowa, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Ciągle szukasz pracy idealnej? Zmęczyły Cię bezcelowe rozmowy? Zatrzymaj się i zapoznaj z naszą ofertą!

Szukamy fajnych ludzi do fajnego projektu. Ludzi, którzy chcą pracować dłużej niż trwają wakacje :) dla których liczy się stabilność zatrudnienia, bezpieczeństwo finansowe i rozwój.

Co jest dla Ciebie ważne? Co cenisz u pracodawcy?

Sens istnienia naszej firmy nadają ludzie. Osoby kreatywne, inspirujące się nawzajem, ceniące niepowtarzalną atmosferę i rozwój. Chcesz do nas dołączyć? To zapraszamy!

Stanowisko: Telefoniczny Doradca Klienta

Projekt: Infolinia obsługowa

Forma kontaktu: połączenia przychodzące

Twoje zadania na projekcie sprzedażowym:

  • odbieranie połączeń przychodzących w kwestii pytań obsługowych,
  • udzielanie szczegółowych informacji na zapytania klientów.

Nasze oczekiwania:

  • status studenta,
  • odpowiedzialne podejście do pracy i zaangażowanie w projekt,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • gotowość do rozpoczęcia pracy zaraz po zakończeniu szkolenia,
  • chęć do nauki oraz szybkość w przyswajaniu wiedzy.

Nasza oferta dla Ciebie:

  • gwarantowana stawka podstawowa + system premiowy,
  • elastyczny grafik,
  • profesjonalne wdrożenie do pracy,
  • praca w centrum Wrocławia.

Dołącz do nas i poszerzaj horyzonty każdego dnia! Do zobaczenia na rozmowie rekrutacyjnej. Pozdrawiamy Ania i Karolina z działu HR :)