CCIG Group Sp. z o.o.
Sosnowiec Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 października 2022. Zobacz aktualne

Telefoniczny Doradca Klienta

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Sosnowiec
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

 Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencji zatrudnienia o nr. 27584, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje osób na stanowisko Telefonicznego Doradcy Klienta

W towarzystwie uchodzisz za osobę wygadaną? Szukasz pracy, którą będziesz mógł/a łączyć ze studiami lub szkołą? Cenisz sobie dobrą atmosferę i możliwości rozwoju?

Nie zastanawiaj się DOŁĄCZ DO NAS!

Od 20 lat dajemy możliwości rozwoju i zdobycia pierwszego doświadczenia młodym ludziom. Obecnie do naszego biura poszukujemy osób na stanowisko: Telefonicznego Doradcy Klienta indywidualnego

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • Kontakt z klientami indywidualnymi, którzy bardzo dobrze znają firmę
  • Profesjonalna obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy
  • Informowanie o aktualnych ofertach i promocjach
  • Współpraca w zespole aby osiągać jak najlepsze efekty

Będziesz idealnym kandydatem, jeśli :

  • Jesteś osobą komunikatywną i wytrwałą
  • Kreatywne myślenie i szukanie rozwiązań nie sprawia Ci problemu
  • Chcesz się rozwijać i zdobywać doświadczenie
  • Szybko się uczysz nowych rzeczy lubisz dynamiczne środowisko pracy
  • Status ucznia/studenta - mile widziane

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wypłatę 2 razy w miesiącu - stałą podstawęniezależnie od wyników oraz prosty system motywacyjny
  • Pakiet wdrożeniowy 'U know', który kompleksowo przygotuje Cię do pracy i bonus pieniężny
  • Elastyczny grafik od poniedziałku do piątku
  • Konkursy z wartościowymi nagrodami, wyjścia integracyjne, bezpłatny parking pod biurem
  • Świetną atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole
  • Profesjonalny onboarding oraz pomoc na każdym etapie współpracy
  • Możliwości awansu w strukturach firmy :D

Masz pytania? Aplikuj i spotkajmy się na zdalnej rozmowie kwalifikacyjnej. Poznaj nas i to czym się zajmujemy: https://ccig.pl/kariera/