CCIG Group Sp. z o.o.
Sosnowiec Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 stycznia 2022. Zobacz aktualne

Telefoniczny Doradca Klienta

Rekrutacja zdalna
Zdalnie w czasie COVID
CCIG Group Sp. z o.o. Sosnowiec
Nie podano
Praca dodatkowa, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Rozpocznij przygodę z największym Call Center w Polsce! Jeżeli jesteś studentem/uczniem i myślisz o zdobyciu swojego pierwszego doświadczenia zawodowego lub po prostu chcesz poszerzać swoje horyzonty i rozwijać zdobyte już umiejętności - CCIG to miejsce dla Ciebie!

Twoje Zadania:

  • kontakt z klientami sieci komórkowej;
  • dbanie o wizerunek firmy;

Nasze Oczekiwania:

  • uśmiech i pozytywne nastawienie do podjęcia współpracy :)
  • odpowiedzialne podejście do pracy i powierzonych obowiązków;

Zapewniamy:

  • profesjonalny pakiet wdrożeniowy przygotowujący do pracy;
  • wypłatę dwa razy w miesiącu
  • elastyczny grafik - połącz naukę ze zdobywaniem doświadczenia;
  • możliwości rozwoju i awansu - jasno określone ścieżki karier;

Czekamy na Ciebie! Masz pytania? Zapraszamy do rozmowy na chacie https://lc.chat/now/1553551/4