CCIG Group Sp. z o.o.
Rzeszów Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 czerwca 2022. Zobacz aktualne

Telefoniczny Doradca Klienta

CCIG Group Sp. z o.o. Rzeszów
Nie podano
Praca dodatkowa, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Praca w biurze w Rzeszowie, bez korpo-zasad, z dwiema wypłatami w miesiącu, elastycznym grafikiem i fajną ekipą.

Możliwe? U nas TAK!

Twoje zadania:

  • Telefoniczne udzielanie informacji naszym stałym i zaufanym Klientom
  • Prezentowanie aktualnych ofert i doradzanie w sprawie nowych rozwiązań

Nasze oczekiwania:

  • Dobra dykcja
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Zaangażowanie i chęć do pracy
  • Swoboda w wypowiadaniu się
  • Pozytywne nastawienie
  • Dużo uśmiechu :)

W zamian otrzymasz:

  • Elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb
  • Dwie wypłaty w miesiącu - podstawa + premia
  • Pakiet wdrożenia, który przyda Ci się w Twojej karierze zawodowej
  • Ścieżki rozwoju i awansu
  • Pracę w młodej i zgranej ekipie
  • Pracę w biurze w centrum Rzeszowa