CCIG Group Sp. z o.o.
Opole Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 października 2022. Zobacz aktualne

Telefoniczny Doradca Klienta

CCIG Group Sp. z o.o. Opole
Nie podano
Praca dodatkowa
Umowa zlecenie

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o nr. 27584, dla swojego Klienta CCIG Groupposzukuje osób na stanowisko Doradcy Klienta Biznesowego.

Od 20 lat specjalizujemy się w obsłudze klienta oraz wielokanałowej sprzedaży produktów i usług, a także realizujemy kluczowe projekty dla największych firm w Polsce i na świecie.

Nie masz problemu w nawiązywaniu kontaktów?

Chcesz zdobyć doświadczenie w sprzedaży?

Jesteś pozytywnie nastawiony na rozwój?

Twoje zadania:

  • Analiza potrzeb Klienta i dopasowanie oferty,
  • Sprzedaż produktów i usług,
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Dyspozycyjności min. 80-100 godzin w miesiącu,
  • Komunikatywności,
  • Zaangażowania w wykonywanie obowiązki,
  • Chęci rozwijania się w umiejętnościach sprzedażowych.

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie godzinowe 19,70 brutto plus premie,
  • Elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb,
  • Kartę rabatową dla naszych pracowników.