CCIG Group Sp. z o.o.
Opole Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 lutego 2022. Zobacz aktualne

Telefoniczny Doradca Klienta

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Opole
Nie podano
Praca dodatkowa, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe i mieć czas na swoje pasje i zainteresowania? Lubisz rozmawiać i nie masz problemu w nawiązywaniu kontaktów? Ta praca jest właśnie dla Ciebie :)

Praca na stanowisku Telefonicznego Doradcy Klienta w nowoczesnym biurze bez #korpo zasad

Zadania:

Bardzo przyjemne!

Do Twoich obowiązków będzie należeć telefoniczna obsługa Klientów: doradzanie, negocjowanie i informowanie :)

Wymagania:

Wszystkiego nauczymy Cię na kompleksowym szkoleniu. Ważne jest pozytywne nastawienie, chęć do pracy i do zdobywania nowych doświadczeń oraz odrobina kreatywności!

Od nas dostajesz:

# 2 wypłaty w miesiącu - podstawia + premia,

# elastyczny grafik - Ty decydujesz, kiedy pracujesz!

# szansę na rozwój na wielu płaszczyznach,

# pracę w młodej i pozytywnie zakręconej ekipie,

# przyjazne miejsce pracy w nowoczesnym budynku w centrum Opola.

Niemożliwe? Sprawdź sam! Aplikuj!