CCIG Group Sp. z o.o.
Opole Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 stycznia 2022. Zobacz aktualne

Telefoniczny Doradca Klienta

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Opole
Nie podano
Praca dodatkowa, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Chciałbyś zarobić, ale nie wiesz gdzie się zgłosić, zapraszamy Cię do naszej firmy.

Jesteś młody ? Chcesz zarobić? Aplikuj do nas !

Twoje obowiązki:

  • telefoniczna obsługa klienta.

Nie wymagamy doświadczenia.

Oferujemy:

  • wypłatę dwa razy w miesiącu;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • elastyczny grafik, który układasz z managerem;
  • stawka gwarantowana za godzinę plus premia;

Zapraszamy do Nas!

Czekamy właśnie na Ciebie!

Podobne oferty

CCIG Group Sp. z o.o.
Opole
Nie podano
CCIG Group Sp. z o.o.
Opole
28 - 30zł
CCIG Group Sp. z o.o.
Opole
Nie podano
CCIG Group Sp. z o.o.
Opole
28 - 35zł
Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
Polityka cookies | Polityka prywatności | Zamknij