CCIG Group Sp. z o.o.
Łódź Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 maja 2022. Zobacz aktualne

Telefoniczny Doradca Klienta

CCIG Group Sp. z o.o. Łódź
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe i mieć czas na swoje pasje i zainteresowania? Lubisz rozmawiać i nie masz problemu w nawiązywaniu kontaktów? Ta praca jest właśnie dla Ciebie :)

Praca na stanowisku Telefonicznego Doradcy Klienta w nowoczesnym biurze bez #korpo zasad!

 :) Wszystkiego nauczymy Cię na kompleksowym szkoleniu. Ważne jest pozytywne nastawienie, chęć do pracy i do zdobywania nowych doświadczeń oraz odrobina kreatywności!

Zadania? Bardzo przyjemne!

Do Twoich obowiązków będzie należeć telefoniczna obsługa naszych stałych Klientów: doradzanie, negocjowanie i informowanie :)

Od nas dostajesz:

  • 2 wypłaty w miesiącu - podstawia + premia
  • elastyczny grafik - Ty decydujesz, kiedy pracujesz!
  • szansę na rozwój na wielu płaszczyznach
  • pracę w młodej i pozytywnie zakręconej ekipie
  • przyjazne miejsce pracy w nowoczesnym budynku w centrum Łodzi

Niemożliwe? Sprawdź sam! Aplikuj!