CCIG Group Sp. z o.o.
Łódź Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 maja 2022. Zobacz aktualne

Telefoniczny Doradca Klienta

CCIG Group Sp. z o.o. Łódź
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Rozpocznij przygodę z największym call center w Polsce! Jeżeli jesteś studentem i myślisz o zdobyciu swojego pierwszego doświadczenia zawodowego lub po prostu chcesz poszerzać swoje horyzonty i rozwijać zdobyte już umiejętności - CCIG to miejsce dla Ciebie!

Twoje zadania?

  • Informowanie Klientów o najnowszych usługach i produktach
  • Prezentowanie ofert dopasowanych do potrzeb Klientów
  • Dbanie o wizerunek marki naszej oraz naszych Partnerów

Chcesz się rozwijać?

Czeka Na Ciebie Pakiet Wdrożeniowy, za który nic nie płacisz.

Nam wystarczy, że jesteś osobą chętną do działania i poznawania nowych osób!

Zapewniamy Ci:

  • Stały i terminowy przypływ gotówki 2 razy w miesiącu
  • Super elastyczny grafik
  • Rozwój osobisty na wielu płaszczyznach
  • Stawkę 19,70zł brutto + atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość przejścia na pracę zdalną po przepracowaniu okresu wdrożeniowego
  • Świetną atmosferę