CCIG
Łódź Obsługa Klienta / Call Center

Telefoniczny Doradca Klienta

CCIG Łódź
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Jako student potrzebujesz:

  • pieniędzy na czesne (w przypadku trybu zaocznego) comiesięczne wydatki,
  • elastycznych godzin pracy,
  • realnych możliwości awansu zawodowego,
  • regularnych wpływów na konto

Mówisz i masz!

Zadania:

  • telefoniczna obsługa klientów sieci Orange Polska - wysoka kultura osobista jest tutaj niezbędna,
  • badanie o potrzeby klientów, dobieranie najlepszej oferty, informowanie o aktualnych promocjach, rabatach oraz dostępnym sprzęcie i akcesoriach.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność w godz. 8:00-20:00,
  • sprawna obsługa komputera oraz internetu,
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego,
  • komunikatywność i nastawienie na budowanie dobrych relacji z Klientami.

Oferujemy możliwość pracy zdalnej po miesięcznym okresie wdrożenia w biurze!

Nie czekaj, aplikuj już dziś ;)