CCIG Group Sp. z o.o.
Kielce Obsługa Klienta / Call Center

Telefoniczny Doradca Klienta

CCIG Group Sp. z o.o. Kielce
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr. 15946, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje kandydatów na stanowisko Telefoniczny Doradca Klienta.

Twoje zadania:

• badanie potrzeb klientów,
• aktywna sprzedaż produktów,
• realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
• raportowanie bieżących wyników prac.

Nasze oczekiwania:

• preferowane dynamiczne osoby (nawet bez doświadczenia),
• umiejętność nawiązywania kontaktów z klientem,
• zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,
• silna motywacja do realizacji wyznaczonych celów.

Oferujemy Tobie:

• atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + wysoka prowizja sprzedażowa,
• regularne szkolenia podnoszące kompetencje,
• wynagrodzenie 2 razy w miesiącu,
• elastyczny grafik pracy - sam decydujesz kiedy pracujesz,
• możliwość awansu w strukturach firmy.

Dbamy o jak najlepsze przygotowanie naszych konsultantów do pracy, dlatego po wdrożeniu wstępnym zapraszamy Cię na praktyczny pakiet przygotowawczy, pozwalający ugruntować w praktyce zdobytą wiedzę, aby jeszcze lepiej przygotować Cię do nowej roli.