CCIG Group Sp. z o.o.
Kielce Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 lutego 2022. Zobacz aktualne

Telefoniczny Doradca Klienta

CCIG Group Sp. z o.o. Kielce
Nie podano
Praca dodatkowa, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Jesteśmy firmą, która swoją pozycję na rynku buduje już od 19 lat. Dzięki doświadczeniu w pracy z ludźmi potrafimy poznać potrzeby pracownika i je spełniać.

Zadania:

  • obsługa telefoniczna naszych stałych Klientów,
  • przedstawianie ofert sieci Orange.

Organizujemy darmowe szkolenia, które przygotują Cię do pracy jako Doradca Klienta Sieci Orange.

Jeżeli lubisz rozmawiać i masz w sobie dużo pozytywnej energii, to ta praca jest idealna dla Ciebie! :)

# wysokie PROWIZJE + podstawa 19,70zł "na rękę"

# SUPER atmosfera

# ELASTYCZNY grafik (firma jest czynna od 7:30-21:00)

# Wypłata zawsze w terminie

# profesjonalny pakiet wdrożeniowy