CCIG Group Sp. z o.o.
Kielce Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 sierpnia 2021. Zobacz aktualne

Telefoniczny doradca klienta

CCIG Group Sp. z o.o. Kielce
Nie podano
Praca, Praca dodatkowa, Praktyki, Staż
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich przyszłych współpracowników, proponujemy nowoczesne sposoby przeprowadzania rozmów rekrutacyjnych-> Witamy w czasie zdalnych rozmów rekrutacyjnych!

Dostosujemy termin rozmowy do Twojego kalendarza

Obowiązki:

• Badanie potrzeb Klientów
• Aktywna sprzedaż produktów
• Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
• Raportowanie bieżących wyników prac
• Utrzymanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

• Preferowane dynamiczne osoby nawet bez doświadczenia
• Chęć nauki i rozwoju oraz gotowość zaangażowania w wykonywane prace
• Umiejętność nawiązywania kontaktów z Klientem
• Samodzielność w planowaniu i organizowaniu własnych działań
• Zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• Silna motywacja do realizacji wyznaczonych celów

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie: 18,30zł/h brutto (podstawa)+ prowizja sprzedażowa
• Regularne szkolenia podnoszące kompetencje
• Wynagrodzenie 2 razy w miesiącu
• Elastyczny grafik pracy- sam decydujesz kiedy pracujesz
• Możliwość szybkiego awansu