CCIG
Katowice Obsługa Klienta / Call Center

Telefoniczny Doradca Klienta

CCIG Katowice
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Dynamicznie rozwijająca się firma poszukuje ambitnych i żądnych wiedzy młodych ludzi. Jeśli jesteś osobą, która dopiero rozpoczyna przygodę na rynku pracy. Zachęcamy Cię do współpracy. Jesteśmy firmą działającą na rynku pracy od wielu lat. Poszukujemy osób na stanowisko:

D O R A D C A K L I E N T A


10 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO Z NAMI PRACOWAĆ:


1. STABILNA POZYCJA NA RYNKU
19 lat doświadczenia i cały czas się rozwijamy. :)

2. ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE
Gwarantowana stawka godzinowa (18,30 brutto) + wysokie premie motywujące. Nie daj sobie wmówić, że jesteś zbyt młody, aby dobrze zarabiać!

3. WYPŁATA DWA RAZY W MIESIĄCU
Doradcy Klienta otrzymują wypłatę regularnie, dzięki czemu zapewniamy im płynność i stabilizację finansową.


4. PRZEJRZYSTA ŚCIEŻKA KARIERY
Stawiamy na rozwój talentów, nowe doświadczenia i podnoszenie kwalifikacji osób, które z nami tworzą biznes, doceniając ich kreatywność, lojalność, determinację i zaangażowanie. To ważne zwłaszcza dla osób młodych, bez doświadczenia.

5. BARDZO DOBRA LOKALIZACJA
Siedziba firmy znajduje się w nowoczesnym biurze w centrum Katowic (Rynek). Od dworca będzie Cię dzieliło zaledwie 5 min, tuż pod biurem znajdują się przystanki komunikacji miejskiej a w pobliżu uczelnie wyższe.

6. ŚWIETNA, PRZYJAZNA ATMOSFERA
Nasze zespoły tworzą młodzi, pozytywni ludzie. Wiemy, że tylko zadowolony pracownik będzie pracować wydajnie i będzie identyfikować się z firmą, dlatego dużą uwagę przywiązujemy do zdrowej atmosfery i pozytywnych relacji.


7. ZDOBYCIE DOŚWIADCZENIA W PRĘŻNIE DZIAŁAJĄCEJ FIRMIE.
Wszędzie słyszysz, że nie masz doświadczenia? Dla nas to nie ma znaczenia. Uczymy od podstaw. To u nas zdobędziesz doświadczenie. Każda nowa osoba ma zapewniony cykl wdrożeniowy, które pomaga przygotować się do pracy, zaaklimatyzować.

8. SUPER ATRAKCJE
Ciekawe wydarzenia organizowane na terenie naszej firmy dla pracowników. Wyjścia integracyjne oraz konkursy który tworzymy specjalnie dla Ciebie.

9. SUPER GADŻETY
Praca ma być zabawą, a nie przykrym obowiązkiem, dlatego w wolnej chwili możesz się zrelaksować :)

10. JESTEŚMY RAZEM :)
Choć wszyscy przyszliśmy tu dla pieniędzy, a nasz zespół tworzą młodzi ludzie to wszyscy jesteśmy przyjaciółmi. Biznes to ludzie, a ludzie to przede wszystkim relacje. Bądź razem z nami!

Aplikuj teraz
Udostępnij stronę poprzez:

Podobne oferty

CCIG
Katowice
Nie podano