CCIG Group Sp. z o.o.
Katowice Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 listopada 2021. Zobacz aktualne

Telefoniczny Doradca Klienta

CCIG Group Sp. z o.o. Katowice
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Dynamicznie rozwijająca się firma poszukuje ambitnych i żądnych wiedzy młodych ludzi. Jeśli jesteś osobą, która dopiero rozpoczyna przygodę na rynku pracy. Zachęcamy Cię do współpracy. Jesteśmy firmą działającą na rynku pracy od wielu lat. Poszukujemy osób na stanowisko: Telefonicznego Doradcy Klienta

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • Kontakt z klientami indywidualnymi lub biznesowymi
  • Profesjonalna obsługa klientów
  • Informowanie o aktualnych ofertach

Będziesz idealnym kandydatem, jeśli :

  • Twoja dyspozycyjność to min. 80-100 h w miesiącu
  • Jesteś osobą komunikatywną i wytrwałą
  • Kreatywne myślenie i szukanie rozwiązań nie sprawia Ci problemu
  • Chcesz się rozwijać i zdobywać doświadczenie
  • Szybko się uczysz nowych rzeczy
  • Status ucznia/studenta - mile widziane

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wypłatę 2 razy w miesiącu - stałą podstawę 18,30 brutto/h oraz atrakcyjny system prowizyjny
  • Pakiet wdrożeniowy "U know", który kompleksowo przygotuje Cię do pracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku - weekendy wolne (elastyczny grafik)
  • Konkursy z nagrodami
  • Świetną atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole
  • Pomoc na każdym etapie współpracy
  • Możliwości awansu w strukturach firmy :)