CCIG Group Sp. z o.o.
Gdynia Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 kwietnia 2024. Zobacz aktualne

Telefoniczny Doradca Klienta

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Gdynia
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group.

Od 22 lat specjalizujemy się w obsłudze klienta oraz wielokanałowej sprzedaży produktów i usług, a także realizujemy kluczowe projekty dla największych firm w Polsce i na świecie.

Obecnie, dla jednego z naszych największych Klientów z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa Klienta zgodnie z standardami,
  • analiza potrzeb Klienta i przedstawienie dopasowanej oferty,
  • dosprzedaż ofert, usług naszego Kontrahenta,
  • odpowiadanie na pytania i udzielanie informacji.

Nasze oczekiwania:

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, postawa prokliencka,
  • uśmiech i pozytywna energia,
  • chęć do rozwoju i zdobywania nowej wiedzy,
  • możliwość rozpoczęcia współpracy od zaraz,
  • dyspozycyjność min. 25h tygodniowo.

To oferujemy:

  • stabilną i długofalową współpracę,
  • elastyczny grafik, tak aby z łatwością połączyć pracę z dodatkowymi zajęciami,
  • dwie wypłaty w miesiącu - podstawa 27,70 brutto + premie,
  • jasne ścieżki rozwoju - stawiamy na rozwój wewnętrzny oraz szkolenia,
  • liczne konkursy z nagrodami rzeczowymi i finansowymi,
  • świetną lokalizację - nasz oddział znajduje się w centrum Gdyni,
  • możliwość przejścia na pracę zdalną po min. miesiącu pracy w biurze.

Dołącz do nas!