CCIG Group Sp. z o.o.
Gdynia Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 maja 2022. Zobacz aktualne

Telefoniczny Doradca Klienta

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Gdynia
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Wiemy, co warto powiedzieć. W ofercie naszego call center znajdują się wszystkie kanały komunikacji, zarówno te tradycyjne, jak i te nowoczesne, w oczekiwany sposób odpowiadamy na potrzeby naszych Klientów. Cechuje nas elastyczność, wysoka jakość i nastawienie na realizację celów.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób do obsługi infolinii.

Twoje zadania:

  • odbieranie połączeń przychodzących
  • udzielanie informacji
  • przedstawianie najnowszych ofert Klientom

Nasze oczekiwania:

  • dyspozycyjność min. 25 godzin tygodniowo
  • pozytywne nastawienie do pracy
  • komunikatywność, otwartość i cierpliwość

Jeżeli zdecydujesz się dołączyć do naszego zespołu, gwarantujemy, że:

  • rozwiniesz swoje umiejętności
  • otrzymasz ciągłe wsparcie managera i trenera, pakiet wdrożeniowy
  • codziennie rano napijesz się pysznej kawy, w tygodniu otrzymasz świeże owoce, skorzystasz z naszej strefy relaksu
  • zapewnimy Tobie świetną atmosferę w pracy :)

Jeżeli to ogłoszenie jest dla Ciebie, aplikuj jak najszybciej! Czekamy na Ciebie!