CCIG Group Sp. z o.o.
Gdynia Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 lutego 2022. Zobacz aktualne

Telefoniczny Doradca Klienta

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Gdynia
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Studiujesz i chcesz zacząć swoją karierę zawodową? U nas masz pracę w nowoczesnym biurze, sam wybierasz godziny pracy i zarabiasz dwa razy w miesiącu. Mało? Sprawdź naszą ofertę!

Aplikuj na stanowisko Telefonicznego Doradcy Klientaw największym call center w Polsce!

Zadania:

  • telefoniczna obsługa Klientów
  • prezentowanie aktualnych ofert
  • doradzanie Klientom
  • dobieranie najlepszych rozwiązań dla Klientów
  • informowanie i pomaganie
  • nawiązywanie pozytywnych relacji

Nie wymagamy doświadczenia, a wszelkich podstaw nauczymy Cię na profesjonalnym pakiecie wdrożeniowym. Oczekujemy pogody ducha, zaangażowania oraz dyspozycyjności min. 25h tygodniowo.

Oferujemy:

  • elastyczny grafik
  • wypłatę podstawową
  • dodatkowo premia co miesiąc
  • konkursy i systemy motywacyjne
  • super atmosferę w młodym teamie
  • szkolenia
  • możliwości rozwoju