CCIG Group Sp. z o.o.
Gdynia Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 sierpnia 2021. Zobacz aktualne

Telefoniczny doradca klienta

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Gdynia
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Jako największe call center w Polsce przygotujemy Cię do rozpoczęcia Twojej kariery zawodowej!

Twoje zadania:

  • odbieranie połączeń od Klientów
  • kompleksowa obsługa i pomoc na infolinii
  • negocjowanie, doradzanie i proponowanie nowych usług i ofert
  • utrzymywanie i budowanie długotrwałych relacji z Klientami

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności minimum 25h w tygodniu
  • komunikatywności, otwartości i pozytywnego nastawienia
  • zaangażowania

Tobie chcemy dać:

  • stałą stawkę godzinową (18,30 brutto) + premie
  • elastyczny grafik - zaplanuj pracę tak, żeby korzystać również z wakacji
  • pracę w centrum miasta - szybki i łatwy dojazd
  • towarzystwo fajnego, młodego zespołu
  • spędzanie wolnego czasu przy piłkarzykach i lotkach

Przekonaj się sam/a, nic nie szkodzi zaaplikować :)