CCIG Group Sp. z o.o.
Gdańsk Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 sierpnia 2022. Zobacz aktualne

Telefoniczny Doradca Klienta

CCIG Group Sp. z o.o. Gdańsk
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o nr 27584, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalisty ds. obsługi Klienta.

Studiujesz i chcesz zacząć swoją karierę zawodową? U nas masz pracę w nowoczesnym biurze, sam wybierasz godziny pracy i zarabiasz dwa razy w miesiącu. Mało? Sprawdź naszą ofertę!

Oferujemy:

  • elastyczny grafik
  • wypłatę podstawową
  • atrakcyjne premie co miesiąc
  • konkursy i systemy motywacyjne
  • kartę rabatową
  • relax room
  • pracę w nowoczesnym biurze w samym sercu Wrzeszcza
  • super atmosferę w młodym teamie
  • szkolenia
  • możliwości rozwoju
  • możliwości awansu (3 ścieżki kariery)

Zadania:

  •  telefoniczna obsługa Klientów Biznesowych i Indywidualnych
  •  prezentowanie aktualnych ofert
  •  dobieranie najlepszych rozwiązań dla Klientów
  •  informowanie i pomaganie
  •  nawiązywanie pozytywnych relacji

Dołącz do nas na stanowisko Telefonicznego Doradcy Klienta!

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego nauczymy Cię na szkoleniu!