CCIG Group Sp. z o.o.
Częstochowa Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 czerwca 2023. Zobacz aktualne

Telefoniczny Doradca Klienta

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Częstochowa
Nie podano
Praca dodatkowa, Praktyki, Staż

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o nr. 27584, dla swojego Klienta CCIG Group, poszukuje doradców telefonicznych.

Nie masz problemów w nawiązywaniu kontaktów i chcesz zdobyć nowe doświadczenie? Śmiało aplikuj! Szukamy uśmiechniętych i chętnych do pracy osób - wszystkiego nauczymy Cię sami!

Twoje zadania:

  • prezentowanie aktualnych ofert,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem.

Praca w obsłudze Klienta pozwoli Ci:

  • zdobyć doświadczenie,
  • rozwinąć umiejętności interpersonalne,
  • połączyć pracę ze swoimi zajęciami,
  • rozwijać się zawodowo.

Bogaty pakiet wdrożeniowy odpowiednio przygotuje Cię do rozpoczęcia pracy :) Nie musisz mieć doświadczenia!!

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie podstawowe 22,80 brutto oraz premię,
  • konkursy wewnętrzne z nagrodami,
  • pracę w młodym zespole,
  • elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb,
  • codziennie świeżo mielona kawa z ekspresu, herbata oraz świeże owoce.

Nie boisz się nowych wyzwań? Aplikuj :)