GJC International
Poznań Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 stycznia 2022. Zobacz aktualne

Telefoniczna obsługa klienta w języku obcym

Rekrutacja zdalna
GJC International Poznań
Nie podano
Praca dodatkowa, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Organizator międzynarodowego wydarzenia dla branży reklamowej oferuje pracę w zakresie telefonicznej obsługi klienta zagranicznego. Praca dla osób znających języki obce:

angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, węgierski, turecki, bułgarski, rumuński, czeski, słowacki, łotewski, litewski, estoński, norweski

Obowiązki:

- telefoniczny kontakt z firmami z branży w oparciu o gotową bazę kontaktów, połączenia wychodzące

- telefoniczne przekazanie informacji o imprezie targowej i wysyłka elektronicznego zaproszenia (bez sprzedaży!)

Wymagania:

- znajomość języka obcego na poziomie komunikacyjnym

- sprawna obsługa komputera i witryn internetowych

- min. średnie wykształcenie

- miła tonacja głosu i dobra dykcja

- umiejętności komunikacyjne

- wysoka kultura osobista

- samodyscyplina

- pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w powierzone zadanie

Oferujemy:

- pracę na terenie Poznania

- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16

- w razie potrzeby możliwość elastycznego grafiku

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia

- wynagrodzenie godzinowe -do negocjacji

- szkolenie wdrożeniowe

- współdziałanie przy tworzeniu międzynarodowego wydarzenia

Termin projektu: do 30.01.2022