Otto Workforce
Września Nie podano
Rekrutacja zdalna
Otto Workforce Września
5500 - 6500zł
Praca
Umowa o pracę

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko:

TECHNOLOG GUMY

Miejsce pracy: okolice Wrześni

•            Masz wykształcenie techniczne (budowa maszyn, mechanika),

•            Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku,

•            Znasz język angielski lub niemiecki na komunikatywnym poziomie,

•            Potrafisz czytać dokumentację techniczną,

•            Obsługiwałeś programy SOLID, EDGE, SAP, AUTO CAD

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

•            Przeprowadzanie prób technologicznych na nowe produkty i materiały,

•            Wdrażanie, analiza i nadzorowanie procesów tworzenia

•            Przygotowywanie dokumentacji dla nowych i modernizowanych wyrobów

OFERUJEMY CI:

•            Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,

•            Atrakcyjne wynagrodzenie,

•           Praca na 1 zmianę,

•            Możliwość rozwoju w solidnej i znanej firmie z branży motoryzacyjnej

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon 017408819, KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.