Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
Lublin Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 października 2022. Zobacz aktualne

Technik mechaniki scenicznej

Centrum Spotkania Kultur w Lublinie Lublin
4000zł +
Praca
Umowa o pracę

Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, wiodąca instytucja kulturalna na wschód od Wisły, posiadająca m.in. salę koncertową na blisko 1000 widzów, poszukuje pracownika do Biura Obsługi Techniki.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • obsługa urządzeń mechaniki scenicznej podczas spektakli, przedstawień oraz wszelkich imprez organizowanych przez Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
  • montaż i demontaż scenografii, przygotowanie instrumentów i sprzętu scenicznego (pulpity, krzesła, itp.) na potrzeby prób, koncertów oraz innych wydarzeń organizowanych przez Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
  • zabezpieczenie i bieżąca konserwacja sprzętu scenicznego
  • praca z urządzeniami transportu bliskiego t.j. wciągniki, wciągarki, dźwigniki oraz urządzeniami elektrycznymi

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie lub zawodowe w kierunku mechanika maszyn, automatyka, mechatronika, elektryka, elektronika
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach

DODATKOWO MILE WIDZIANE:

  • studia wyższe lub podyplomowe kierunkowe
  • doświadczenie w obsłudze urządzeń transportu bliskiego
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1kV
  • uprawnienia UDT w zakresie eksploatacji urządzeń transportu bliskiego
  • znajomość realizacji technik multimedialnych, instrumentów oraz sprzętu scenicznego

OFERUJEMY

  • umowę o pracę w równoważnym systemie pracy
  • świadczenia socjalne
  • pracę w ambitnym i przyjacielskim zespole
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji