Green Cell
Kraków Internet / e-Commerce
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 lutego 2021. Zobacz aktualne

Talent Sourcer - Rekruter

Green Cell Kraków
Nie podano
Praca
Zakres obowiązków:
  • Publikowanie opisów stanowisk w ATS, na portalach społecznościowych, job boardach
  • Zarządzanie spływającymi aplikacjami – selekcjonowanie CV, zarządzanie projektami w ATS
  • Aktywne poszukiwanie najlepszych talentów i specjalistów przy użyciu nowoczesnych technik (networking, headhunting, pozyskiwanie kandydatów pasywnych)
  • Prowadzenie wstępnych rozmów telefonicznych/wideo
  • Bezpośrednia współpraca z rekruterami i hiring managerami
  • Rozpoznawanie rynku, aktualnych trendów, poszukiwanie innowacyjnych metod dotarcia do kandydatów
Od kandydata oczekujemy:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (będziesz zaangażowany/a w międzynarodowe projekty)
  • Doświadczenie w obszarze sourcingu będzie mile widziane
  • Dynamiki w działaniu
  • Chęci nauki i otwartości na różnorodność
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Wysokiej komunikatywności
Co zyskasz dołączając do nas:
  • Brak targetów finansowych i KPI
  • Możliwość rozwoju w strukturach HR i rozwoju w obszarze rekrutacji end to end
  • Poznanie od środka firmy e-commerce
  • umowę o pracę lub B2B - Twój wybór
  • elastyczne godziny pracy oraz możliwość częściowej pracy zdalnej
  • realny wpływ na kształt firmy w perspektywie długoterminowej
  • dużą swobodę działania i realizację najbardziej kreatywnych pomysłów
  • wysokie tempo pracy, innowacyjne, międzynarodowe projekty
  • wsparcie zespołu pełnego świeżej energii - dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a done is better than perfect
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport