Green Cell
Kraków Internet / e-Commerce
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1 sierpnia 2021. Zobacz aktualne

Talent Acquisition Manager

Green Cell Kraków
Nie podano
Praca

Rozwijaj z nami świat zrównoważonej energii!

Każdego dnia dbamy, żeby Twoje urządzenia mobilne były pełne świeżej energii. Projektujemy elektronikę użytkową kierowani potrzebami klientów. Co druga bateria do laptopa kupiona w Polsce pochodzi od nas. Z naszych produktów korzystają klienci na całym świecie. Jesteśmy liderem na rynku magazynowania energii. W CSG S.A. poprzez nasze marki: Green Cell, Świat Baterii, Battery Empire i RDY, napędzamy rewolucję w elektromobilności.

Zakres zadań TA Managera:
  • odpowiedzialność za tempo procesu rekrutacyjnego i jakość pozyskiwanych talentów, zapewnienie by przychodzące do organizacji osoby były dopasowane kulturowo do strategii, misji, wizji i wartości organizacji,
  • kreowanie procesu rekrutacyjnego organizacji i stałe jego udoskonalanie,
  • objęcie zarządzania 4 osobowym zespołem rekrutacyjnym, stały rozwój umiejętności i zakresu działań jego członków,
  • kreowanie aktywności organizacji w obszarze EB, prowadzenie projektów w tym zakresie wspólnie z innymi członkami zespołu HR,
  • zapewnianie organizacji merytorycznej wiedzy z zakresu najnowszych trendów na rynku rekrutacyjnym, zmian, w tym także informacji dotyczących wynagrodzeń w grupach stanowisk będących w obszarze zainteresowania organizacji,
  • wdrażanie nowoczesnych i niestandardowych metod przyciągania kandydatów,
  • współpraca z uczelniami wyższymi, budowa inicjatyw i programów współpracy w celu wczesnego pozyskiwania top-talentów technologicznych,
  • dbanie o wybór właściwych narzędzi w obszarze rekrutacji, (ATS, test, etc.),
  • rozwój umiejętności rekrutacyjnych menedżerów,
  • współpraca z kluczowymi liderami organizacji i jej zarządem w realizowanych projektach.
Niezbędne doświadczenie oraz umiejętności:
  • co najmniej 7 lat doświadczenia w prowadzeniu kompleksowego procesu rekrutacyjnego end-to-end, w tym 2 lata na stanowisku osoby zarządzającej zespołem rekrutacyjnym,
  • pożądane doświadczenie w rekrutacjach w obszarze zarówno produkcji jak i technologii bądź IT,
  • znajomość pracy z systemami ATS,
  • wysokie umiejętności liderskie,
  • zdolność do pracy w szybko zmieniającym się otoczeniu,
  • doskonałe zdolności interpersonalne,
  • wspaniałe umiejętności organizacji pracy i priorytetyzacji,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • pasja do pracy w rekrutacji i zainteresowanie kierunkiem rozwoju organizacji.
Oferujemy:

Pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm w Europie według rankingu Financial Times, a poza tym:

  • umowę o pracę lub B2B,
  • wyzwania, ciekawe zadania, szeroki wachlarz technologii,
  • możliwość udziału w zaawansowanych technologicznie projektach i szansę szybkiego wykazania swoich umiejętności,
  • komfortowe warunki pracy,
  • prywatną opiekę medyczną, MultiSport, ubezpieczenie na życie (dofinansowanie).