Szwaczka - praca z zamieszkaniem (wielkopolskie, opolskie, łódzkie) Leszno

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 września 2020. Sprawdź aktualne oferty.
Praca
nie podano
Rekrutacja zdalna
Leszno

Projektanci Kariery to Grupa Kapitałowa, która działa na terenie Europy od 2000 roku. Specjalizujemy się w branży metalowej, logistycznej, meblarskiej oraz produkcyjnej. Rekrutujemy specjalistów oraz osoby niewykwalifikowane do pracy w Europie, głównie z Ukrainy, Gruzji, Białorusi, Kazachstanu, Azerbejdżanu i Indii. Kompleksowo zapewniamy naszym pracownikom pracę i opiekę.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

SZWACZ/KA

Miejsce pracy: Polska (woj. wielkopolskie, opolskie, łódzkie)

Posiadamy oferty pracy w różnych lokalizacjach w całej Polsce. Aktualnie wolne wakaty mamy w zakładach w województwie wielkopolskim, opolskim i śląskim. Poszukujemy osób z obszarów całej Polski chętnych do relokacji na czas trwania projektu (zapewniamy grupowe zakwaterowanie) lub gotowych na dojazdy.

OBOWIĄZKI

• szycie wyrobów z tkaniny/skóry według wzorców i szablonów

• szycie wg. zleceń, np. wyrobów tekstylnych, tapicerki meblowej, ubrań, masek ochronnych itp.

• obsługa maszyn szwalniczych (np. Adler, Kingtex, Jack, Siruba, Juki)

• właściwa i terminowa realizacja zadań

• zapewnianie ciągłości produkcji

• dbanie o porządek na stanowisku pracy

• kontrola jakości, odpowiedzialność za jakość wykonanych prac

• stosowanie się do zasad BHP oraz instrukcji stanowiskowych

WYMAGANIA

• doświadczenie w szyciu lub na podobnym stanowisku

• mile widziane wykształcenie zawodowe lub ukończony kurs

• umiejętności krawieckie lub szwalnicze

• umiejętność czytania rysunków technicznych

• umiejętności manualne

• umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

• sumienne wykonywanie obowiązków, terminowość

• wymagana komunikatywna znajomość jednego z języków: polski, angielski, rosyjski, ukraiński

OFERUJEMY

• pracę od zaraz

• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia z gwarancją dużej liczby godzin

• stałą pracę lub tymczasową w zależności od preferencji kandydata

• stabilne zatrudnienie w firmie o 20-letnim doświadczeniu

• w razie zmiany miejsca zamieszkania pomagamy w relokacji: zapewniamy zakwaterowanie (stała opłata za media po stronie pracownika) oraz transporcie dla grup osób

• samochód służbowy dla grup pracowników

• możliwość rozwoju zawodowego

• przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku

• dla obcokrajowców pomoc w uzyskaniu certyfikatu rezydencji podatkowej w Polsce oraz karty pobytu