Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 listopada 2020. Zobacz aktualne

Szkoleniowiec zespołu sprzedaży

FG Energy Lublin
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

FG Energy jest nową spółką fotowoltaiczną, wchodzącą na rynek w Polsce. Poszukujemy osoby, która jest zdecydowana stworzyć z nami prężnie funkcjonującą, nowoczesną organizację oraz uczestniczyć w rozwoju bardzo ciekawego start - upa, który ma realne szanse stać się jednym z liderów polskiego rynku PV.

Obecnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Zadania:

·      Wdrożenie nowych pracowników

·      Prowadzenie szkoleń

·      Codzienna współpraca z pozostałymi działami firmy

·      Bieżące raportowanie wyników

·      Realizowanie celów

Wymagania:

·     Dobra organizacja pracy własnej i zespołu

·      Umiejętność planowania i organizacji pracy

·      Wysokie umiejętności interpersonalne

·      Zdolności szkoleniowe i handlowe

·      Dodatkowym atutem będzie znajomość branży handlowej oraz OZE

Oferujemy:

·      Atrakcyjne wynagrodzenie

·      Pracę w stabilnie rozwijającej się firmie

·      Możliwość rozwoju

·      Miłą atmosferę

Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji".