Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 listopada 2020. Zobacz aktualne

Szkoleniowiec zespołu sprzedaży

FG Energy Kielce
Nie podano
Praca

FG Energy jest nową spółką fotowoltaiczną, wchodzącą na rynek w Polsce. Poszukujemy osoby, która jest zdecydowana stworzyć z nami prężnie funkcjonującą, nowoczesną organizację oraz uczestniczyć w rozwoju bardzo ciekawego start - upa, który ma realne szanse stać się jednym z liderów polskiego rynku PV.

 Obecnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:Szkoleniowiec zespołu sprzedaży

 Miejsce pracy: Kielce

Zadania:

·   Wdrożenie nowych pracowników

·   Prowadzenie szkoleń

·   Codzienna współpraca z pozostałymi działami firmy

·   Bieżące raportowanie wyników

·   Realizowanie celów

 Wymagania:

·   Dobra organizacja pracy własnej i zespołu

·   Umiejętność planowania i organizacji pracy

·   Wysokie umiejętności interpersonalne

·   Zdolności szkoleniowe i handlowe

·   Dodatkowym atutem będzie znajomość branży handlowej oraz OZE

Oferujemy:

·   Atrakcyjne wynagrodzenie

·   Pracę w stabilnie rozwijającej się firmie

·   Możliwość rozwoju

·   Miłą atmosferę

Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji".