CCIG Group Sp. z o.o.
Gdańsk Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 sierpnia 2021. Zobacz aktualne

Świeża oferta pracy na wakacje lub na dłużej :)

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Gdańsk
Nie podano
Praca, Praca dodatkowa, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie i rozpocząć karierę zawodową? Z nami zdobędziesz umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów, co przyda Ci się nie tylko w sferze zawodowej, ale też prywatnej :)

Obowiązki:
- Telefoniczne pomaganie naszym stałym Klientom
- Udzielanie informacji odnośnie usług i produktów
- Czynny udział w szkoleniach

- Jesteś młodą i energiczną osobą, chętną do rozwoju
- Chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie w pracy
- Chcesz przełamać się w kontaktach z ludźmi
- Szukasz pracy na część/pełen etat

Gwarantujemy:
- Stałą stawkę godzinową
- Wysokie premie za Twoje zaangażowanie w pracy
- Ścieżkę rozwoju w kierunku menedżerskim, coachingu lub HR
- Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Wrzeszcza
- Benefity
- Przyjazną atmosferę w pracy wraz z miejscem na odpoczynek :)
- Elastyczny czas pracy! Sam dostosowujesz grafik do własnych potrzeb
- Bogaty pakiet szkoleń, za który nic nie płacisz :)