eConsulting
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 maja 2021. Zobacz aktualne

Support Specialist

Rekrutacja zdalna
eConsulting Warszawa
Nie podano
Praca

Zapraszam do rekrutacji na stanowisko Support Specialist

Lokalizacja: Warszawa

Opis projektu: Wsparcie techniczne rozwiązania HCM w chmurze. Praca w międzynarodowym i dynamicznym środowisku. Nieustanny kontakt z vendorem rozwiązania oraz zapewnienie analizy technicznej rozwiązań LMS dla biznesu.

Data startu: ASAP

Główne zadania:

  • Wsparcie systemowe aplikacji na 2 / 3 linii wsparcia IT
  • znajomość j. Angielskiego - B2+
  • Obsługa projektowa i wprowadzanie zmian konfiguracyjnych wspólnie z innymi członkami zespołu dla użytkowników biznesowych i partnerów
  • Zarządzanie przypadkami testowymi i ich realizacja
  • Kontakt z vendorem

Wymagania:

  • Ukończone bądź ostatnie lata studiów informatycznych
  • Doświadczenie w pracy w IT (min. 0.5 roku), np. jako tester bądź help-desk/user support
  • Wiedza na temat wsparcia IT (np. znajomość ITIL, systemów operacyjnych itd.)
  • Angielski: B2/C1
  • Znajomość technologii webowych (HTML, CSS, JavaScript) – mile widziana

Oferujemy:

  • rozwój w projekcie, wraz z wsparciem technicznym bardziej doświadczonych pracowników
  • pomoc w zdobyciu wiedzy lub kolejnych certyfikatów, oraz budżet szkoleniowy