eConsulting
Warszawa Nie podano
Rekrutacja zdalna
eConsulting Warszawa
Nie podano
Praca

Zapraszam do rekrutacji na stanowisko Support Specialist

Lokalizacja: Warszawa

Opis projektu: Wsparcie techniczne rozwiązania HCM w chmurze. Praca w międzynarodowym i dynamicznym środowisku. Nieustanny kontakt z vendorem rozwiązania oraz zapewnienie analizy technicznej rozwiązań LMS dla biznesu.

Data startu: ASAP

Główne zadania:

  • Wsparcie systemowe aplikacji na 2 / 3 linii wsparcia IT
  • znajomość j. Angielskiego - B2+
  • Obsługa projektowa i wprowadzanie zmian konfiguracyjnych wspólnie z innymi członkami zespołu dla użytkowników biznesowych i partnerów
  • Zarządzanie przypadkami testowymi i ich realizacja
  • Kontakt z vendorem

Wymagania:

  • Ukończone bądź ostatnie lata studiów informatycznych
  • Doświadczenie w pracy w IT (min. 0.5 roku), np. jako tester bądź help-desk/user support
  • Wiedza na temat wsparcia IT (np. znajomość ITIL, systemów operacyjnych itd.)
  • Angielski: B2/C1
  • Znajomość technologii webowych (HTML, CSS, JavaScript) – mile widziana

Oferujemy:

  • rozwój w projekcie, wraz z wsparciem technicznym bardziej doświadczonych pracowników
  • pomoc w zdobyciu wiedzy lub kolejnych certyfikatów, oraz budżet szkoleniowy