Merit Poland
Kraków Inżynieria
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 lutego 2021. Zobacz aktualne

Student/Stażysta w Dziale Testów Oprogramowania

Rekrutacja zdalna
Merit Poland Kraków
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Zrób krok w swojej karierze zawodowej !

ŚwiatowaGrupa Merit(wcześniej będąca częściąDelphi) rozpoczęła działalność w styczniu 2017 r. i w pełni kontynuuje badania, projektowanie i produkcję (dla OEM i rynku wtórnego) produktów mechatroniki samochodowej, które obejmują: 1. Przełączniki kolumnowe; 2. Przełączniki modułowe; 3. Proste przełączniki

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę zlecenie, w niepełnym wymiarze godzin,
  • Możliwość stałego zatrudnienia po odbyciu stażu,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie w branży motoryzacyjnej,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze pełnej codziennych wyzwań,
  • Karta Multisport.

Opis stanowiska:

  • Współpraca z Inżynierami Oprogramowania, Inżynierami Systemowymi oraz Inżynierami Elektronikami,
  • Analiza wymagań klienta,
  • Tworzenie automatycznych systemów testowych do przeprowadzania testów funkcjonalnych,
  • Tworzenie automatycznych skryptów testowych w języku CAPL,
  • Wykonywanie testów automatycznych, raportowanie „bug’ów”, tworzenie raportów,
  • Branie udziału w spotkaniach projektowych.

Wymagania:

  • Student/tka studiów inżynieryjnych - kierunek elektronika, elektrotechnika, mechatronika, automatyka lub pokrewne,
  • Dyspozycyjność min. 25 h/tygodniowo,
  • Znajomość przynajmniej jednego języka programowania,
  • Podstawowa znajomość elektroniki i zagadnień pomiarów elektrycznych,
  • Podstawowa znajomość działania mikroprocesorów,
  • Znajomość obsługi i zastosowania narzędzi pomiarowych takich jak oscyloskop, multimetr,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Obsługa pakietu MS Office,
  • Zdolności analityczne, systematyczność.

Sprawdź nas: https://www.merit-automotive.com/