Merit Poland
Kraków Inżynieria
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 lipca 2020. Zobacz aktualne

Student/Stażysta w Dziale Technicznego Zarządzania Projektami

Merit Poland Kraków
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Zrób właściwy krok w swoją przyszłośći !

„Zachar OFF” w Merit: https://www.youtube.com/watch?v=Idjn6yX7Z98&t=243s

ŚwiatowaGrupa Merit(wcześniej będąca częściąDelphi) rozpoczęła działalność w styczniu 2017 r. i w pełni kontynuuje badania, projektowanie i produkcję (dla OEM i rynku wtórnego) produktów mechatroniki samochodowej, które obejmują: 1. Przełączniki kolumnowe; 2. Przełączniki modułowe; 3. Proste przełącznikihttp://www.merit-automotive.com/

Jeśli spełniasz poniższe wymagania oraz zależy Ci na pracy w nowoczesnym biurze, luźnej atmosferze, a dodatkowo cenisz sobie wyśmienitą (darmową) kawę, chwilę relaksu przy piłkarzykach😊

Opis stanowiska:

·      Uczestnictwo w zarządzaniu technicznym produktów dla branży motoryzacyjnej w fazie rozwoju seryjnego oraz kwotacji,

·      Udział w przeglądach projektów, analizie technicznej rozwiązań, planowaniu oraz związanej z nią dokumentacji,

·      Udział w tworzeniu prototypów z użyciem nowoczesnych technik prototypowania,

·      Udział w przeprowadzaniu testów i badań z użyciem nowoczesnych przyrządów pomiarowych,

·      Współpraca z multi-kompetencyjnym zespołem Inżynieryjnym m.in ME, EE, SW.

Wymagania:

·      Student/tka 3-4 roku studiów inżynieryjnych - kierunek elektronika, elektrotechnika, mechatronika, automatyka lub pokrewne,

·      Dyspozycyjność min. 25 h/tygodniowo,

·      Wiedza z zakresu projektowania i symulacji elektroniki,

·      Znajomość obsługi i zastosowania narzędzi pomiarowych do przeprowadzania testów,

·      Dobra znajomość języka angielskiego,

·      Obsługa pakietu MS Office,

·      Zdolności analityczne, systematyczność,

·      Mile widziana Znajomość oprogramowania CATIA V5 lub UG,

Oferujemy:

·      Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży automotive oraz zdolności menadżerskich,

·      Zdobycie wiedzy mulit-kompetencyjnej i znajomości produktów w praktyce,

·      Poznanie technik oraz narzędzi używanych w zarządzaniu projektu,

·     Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę zlecenie, w niepełnym wymiarze godzin,

·      Możliwość stałego zatrudnienia po odbyciu stażu,

·      Elastyczne godziny pracy,

·      Karta Multisport,

·      Pracę w przyjaznej atmosferze pełnej codziennych wyzwań,