Merit Poland
Gdańsk Inżynieria
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 lutego 2023. Zobacz aktualne

Student / Stażysta w dziale Finansów - Gdańsk

Merit Poland Gdańsk
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Jesteśmy nieustannie rozwijającą się firmą inżynieryjną, zajmującą się projektowaniem i produkcją przełączników dla branży automotive. Współpracujemy z największymi koncernami motoryzacyjnymi, dostarczając najwyższej jakości produkty mechatroniczne.

Jeżeli chcesz wspólnie z nami współtworzyć najnowsze modele samochodów i stać się częścią świata motoryzacji oraz nowych technologii - spotkajmy się podczas rozmowy rekrutacyjnej!

Poznaj nas i zobacz jak pracujemy:

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu ERP – księgowanie faktur oraz PK,
  • Wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach działu Finansów,
  • Przygotowywanie dokumentacji, raportów oraz zestawień,
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie

Wymagania:

  • Student/tka 5 roku studiów ekonomicznych,
  • Dyspozycyjność min. 25 h/tygodniowo
  • Znajomość pakietu Microsoft Office w szczególności Excel,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Chęć nauki, inicjatywa oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Samodzielność, dokładność w działaniu, umiejętności analityczne,
  • Podstawowa znajomość zagadnień ekonomicznych,
  • Otwartość na nowe wyzwania.

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - nieustannie powiększamy nasze zespoły, Merit Poland to już 350 osób!
  • „Przyjazną atmosferę, wsparcie zespołu i Team Leadera / Supervisora” to słowa naszych Pracowników
  • Karta Multisport ,
  • Elastyczne godziny pracy – sam decydujesz o jakiej porze zaczynasz pracę,
  • Indywidualnie ustalany wymiar czasu pracy zdalnej,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

Jak wygląda rekrutacja?

Nasz proces rekrutacyjny ma 2 etapy

Etap 1 - selekcja CV. Upewnij się że Twoje CV jest poprawnie zredagowane, aktualne i zawiera wszystkie istotne informacje.

Etap 2 - rozmowa rekrutacyjna online lub F2F z rekruterem oraz managerem/leaderem/supervisorem danego działu.

Wskazówki dla Ciebie:

  • zależy nam aby dobrze Cię poznać, dlatego spotkanie trwa od 60 do 90 min,przygotuj się na pytania
  • techniczne w formie otwartej lub testowej,
  • bądź przygotowany na kilka pytań w języku angielskim,
  • nie stresuj się, my tak samo jak Ty chcemy żeby dobrze Ci poszło!