CCIG Group Sp. z o.o.
Gdynia Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 czerwca 2022. Zobacz aktualne

Studencie, znasz język ukraiński? Aplikuj i zarabiaj!

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Gdynia
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Jeżeli jesteś Uczniem lub Studentem i lubisz rozmawiać, znasz język polski i ukraiński na poziomie min. B2 i masz wolne min. 25h w tygodniu, chcesz zacząć zarabiać i zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe lub po prostu poszerzać swoje umiejętności - aplikuj!

Zadania:

  • odbieranie połączeń przychodzących
  • doradzanie, pomaganie Klientom
  • nawiązywanie pozytywnych relacji z Klientami

Nie wymagamy doświadczenia. Wiedzę potrzebną do pracy zdobędziesz na pakiecie wdrożeniowym. Oczekujemy zaangażowania, pozytywnego nastawienia oraz chęci do rozwoju.

Oferujemy:

  • elastyczny grafik - Ty decydujesz, kiedy pracujesz
  • realne możliwości rozwoju i awansu
  • wypłatę podstawową + premię
  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Gdyni
  • wsparcie Trenerów i Managerów
  • luźną atmosferę i pracę w młodym teamie