CCIG Group Sp. z o.o.
Gdynia Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 września 2021. Zobacz aktualne

Studencie, masz gadane? Aplikuj i zarabiaj!

CCIG Group Sp. z o.o. Gdynia
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Elastyczny grafik, dwie wypłaty, praca w nowoczesnym biurze i świetna #atmosfera! Sprawdź naszą ofertę!


Jeżeli jesteś Uczniem lub Studentem i lubisz rozmawiać, masz wolne min. 25h w tygodniu, chcesz zacząć zarabiać i zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe lub po prostu poszerzać swoje umiejętności - aplikuj!


Nie wymagamy doświadczenia. Wiedzę potrzebną do pracy zdobędziesz na szkoleniu wdrożeniowym. Oczekujemy zaangażowania, pozytywnego nastawienia oraz chęci do rozwoju.


Oferujemy:
# elastyczny grafik - Ty decydujesz, kiedy pracujesz
# realne możliwości rozwoju i awansu
# wypłatę podstawową + premię
# pracę w nowoczesnym biurze w centrum Gdyni
# wsparcie Trenerów i Managerów
# luźną atmosferę i pracę w młodym teamie


Stanowisko: Telefoniczny Doradca Klienta

Zadania:
# odbieranie połączeń przychodzących
# doradzanie, pomaganie Klientom
# nawiązywanie pozytywnych relacji z Klientami

Aplikuj teraz!

Podobne oferty

Specjalista ds. zabezpieczania i przewozu ładunków
SPC POLSKA INTERNATIONAL Sp. z o.o.
2 lokalizacje
4650zł +
Rachel Active Planet
Warszawa
28zł +
Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
Polityka cookies | Polityka prywatności | Zamknij